Zázračný prášek 3x účinnější než jogurt: Jen co si ho dáte, střeva budou zdravá jako nikdy dřív

Tato přírodní surovina nabízí řadu přínosů pro lidské zdraví. Stačí ji zařadit do svého jídelníčku a ochráníte se před střevními problémy.

                   

Existuje řada přírodních léčiv, která nabízí mnohem lepší zdravotní přínosy pro lidské tělo než jakékoli komerční výrobky. Skvělým příkladem je neemový prášek a jeho obsah protizánětlivých a antibakteriálních látek, díky kterým účinně podporuje střeva a chrání je před poškozením. Jeho pravidelná konzumace vám dle lékařky Sade Meeks rovněž pomůže zmírnit trávicí problémy, jako je například průjem, zácpa nebo nadýmání. 

Neemový prášek a lidské zdraví 

Neemový prášek je zajímavý doplněk stravy, který obsahuje užitečné živiny, včetně vápníku, hořčíku a dalších minerálů, které jsou důležité pro zdraví střev, pomáhají udržovat zdravé kosti a také odstraňují zápach z úst. Pokud ho navíc budete užívat perorálně, ochráníte se před vznikem vředů a poškozením žaludeční sliznice způsobených stresem a špatnou životosprávou. Stačí přitom smíchat jednu lžičku s vodou a takto připravený nápoj pít 3krát denně.

Očistnou kúru svých střev provádějte po dobu několika týdnů a poté si dejte pauzu. Tímto způsobem také očistíte svůj trávicí trakt od všech parazitů a usazených nečistot, což vám poskytne ochranu před dalšími potížemi, jako je nadýmání nebo plynatost. Jak také uvádí web MedicalNewsToday, mezi další přínosy neemového prášku patři: 

Zdraví břicha iZdroj fotografie: Freepik
Neemový prášek podporuje zdraví střev
  • zmírňuje příznaky syndromu dráždivého tračníku
  • zmírňuje příznaky zánětlivého onemocnění střev 
  • má schopnost bojovat proti střevním parazitům a snižovat riziko střevních infekcí
Chleba se salámem

3 potraviny, které ničí vaše střevní bakterie a imunitní systém. Dávejte si pozor na to, co si dáte na talíř

Pauzu si dejte po měsíci 

Aby byla očista střev pomocí tohoto doplňku stravy co nejúčinnější, smíchejte ho vždy s vlažnou vodou. Jakmile uvidíte, že se kompletně rozpustil, jednoduše nápoj vypijte (nejlépe na lačný žaludek a poté před obědem a večeří). Zhruba po měsíci si dejte pár týdnů pauzu, aby si tělo příliš nezvyklo a poté kúru opakujte. Na webu JakZdravě jsme také psali o bílém prášku, který vám dokáže v nejhorších případech zachránit život

Jak se neemový prášek osvědčil vám?

Diskuze Vstoupit do diskuze
132 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články