Babiččina léčivá směs ze 2 ingrediencí: Játra budou zase jako nová, stačí jen lžička denně

Stačí ji užívat každý den a vaše játra budou brzy jako nová. Tato léčivá směs si v poslední době získává čím dál větší oblibu.

ostropestřec mariánský i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Játra jsou velmi důležitý orgán, který je třeba udržovat a čas od času mu dopřát kvalitní detoxikaci. Pokud jsou totiž přepracovaná, zanesená toxiny nebo jednoduše potřebují znovu nastartovat, může se to dle lékaře Youssef (Joe) Soliman negativně odrazit na vaší náladě a fyzické zdatnosti. Pokud se tedy v poslední době cítíte unavení, bolí vás svaly a máte sklony k depresím, vyzkoušejte tuto účinnou směs. Změnu na sobě poznáte velmi brzy. 

Účinná směs pro očistu jater 

Čistá a zdravá játra vám zaručí vitalitu, dodají vám energii do každého dne a pomohou vám udržet dobrou náladu. Jedná se totiž o velmi důležitý orgán, který hraje nezbytnou roli při obnově krve, detoxikace organismu, trávení potravin a regulaci hormonů. Čas od času je proto dobré dopřát jim vhodnou očistu, která je pomůže opět nastartovat a stimuluje jejich funkce. Kromě toho se jedná o skvělý způsob, jak je ochránit před nebezpečnými nemocemi. 

játra iZdroj fotografie: Depositphotos
Ostropestřec očistí vaše játra od nečistot a podpoří jejich funkce

Jako jeden z nejúčinnějších prostředků pro očistu jater se osvědčil ostropestřec mariánský, jehož účinky jsou známy v tradiční medicíně již po tisíce let. Užívání této bylinky velmi účinně podporuje játra, pomáhá je regenerovat a snižuje příznaky onemocnění, kterými mohou trpět. Jak dokonce uvádí server Healthline, jeho užívání může dokonce zlepšit stav jater u alkoholiků nebo drogově závislých, kterým v důsledku nezdravých návyků ztučněly.

5 zlatých pravidel, jak pečovat o svá játra: Věnujte jim trochu potřebné pozornosti a udržte je v dobré kondici

Příprava je naprosto jednoduchá 

Stačí si připravit 100 gramů semínek ostropestřce mariánského, ty rozemlít v kávovém mlýnku a směs následně zalít olivovým olejem. Hotový lék skladujte ve vhodné nádobě v ledničce a pro získání maximálních účinků užívejte jednu lžičku ráno na lačno – pokud však trpíte vážnou nemocí jater, dejte si ještě jednu lžičku před spaním. O příznacích obávaných onemocnění tohoto orgánu jsme vás na webu JakZdravě již dřívě informovali. 

Jak se tato směs osvědčila vám?

Diskuze Vstoupit do diskuze
59 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články