Křečové žíly zmizí rychlostí světla, za pár minut si s nimi poradí domácí olej

Pokud vás trápí křečové žíly, vyzkoušejte tento osvědčený domácí olej ze dvou ingrediencí. Změn si na sobě budete moci všimnout již během pár dní.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Křečové žíly patří mezi časté problémy, které většina lidí řeší prostřednictvím užívání různých komerčních mastiček či krémů plných chemie. Pokud se s nimi potýkáte i vy, nemusíte však nutně utrácet a zbytečně zatěžovat svou pokožku – mnohem lépe vám totiž dle lékařky Jillian Kubala dokáže pomoci správný domácí olej z levných a účinných ingrediencí, jako je rozmarýn. Jeho příprava vám zabere pár minut. 

Osvědčený lék proti křečovým žilám

Nevzhlednými křečovými žilami trpí mnoho lidí, ovšem jen málokdo ví, jak proti nim účinně bojovat. Pokud tedy trápí i vás, rozhodně si nemusíte nutně kupovat drahé komerční prostředky pro zmírnění jejich příznaků nebo podstupovat invazivní operace. Pomůže je odstranit rozmarýn v kombinaci s brandy, které společně působí jako účinný olej, a na rozdíl od chemických léků zcela přirozeně. Budete potřebovat následující množství: 

  • 1 litr brandy
  • 30 gramů čerstvého rozmarýnu
Rozmarýn rostlina iZdroj fotografie: Freepik
S křečovými žilami si dokáže hravě poradit směs z rozmarýnu

Jakmile budete mít vše připraveno, stačí vložit čerstvý rozmarýn do láhve plné brandy a nechat směs 10 dní odstát. Poté už je přírodní lék připraven k použití, přičemž aplikovat ho můžete formou masáže nebo obkladů. Pro získání maximálních účinků a co nejrychlejší úlevy ho dle serveru MedicalNewsToday nanášejte krouživými pohyby dvakrát až třikrát denně, a to minimálně po dobu 15 minut (můžete ho ještě smíchat s trochou oleje). 

Léčivá koupel pro chodidla: Zničí artritidu, revma i křečové žíly

Mimo jiné pak tento účinný olej pomáhá také při křečích v nohách, zlepšuje krevní oběh a ochrání vás před záněty. Masírovat si s ním můžete i svá chodidla, čímž je pomůžete uvolnit a dezinfikovat. Obecně pak rozmarýn nabízí řadu dalších zdravotních přínosů, jak jsme mimo jiné na JakZdravě již dříve uváděli. Stačí ho zařadit do svého jídelníčku ve formě koření.  

Jak se tento domácí lék osvědčil vám?

Diskuze Vstoupit do diskuze
96 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články