Zbavte se pneumatiky na břiše v krátkém čase. Domácí sirup za vás odvede všechnu práci

Odstranit tuk z břišní oblasti, kam se s oblibou ukládá, patří k největším problémům při hubnutí. Ale jde to. Povzbuďte metabolismus domácím sirupem a dejte se do práce.

i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Chcete vypadat krásně a pochlubit se štíhlým pasem, ale překáží vám v tom břišní pneumatika? Budete potřebovat recept, který vám pomůže bleskově spálit nadbytečné kilogramy, které se na vás nejčastěji nabalují přes zimu. Naučte se připravovat sirup z křenu, který za vás odvede tu největší dřinu.

V hlavní roli křen

Největší účinek z celého receptu, který se za okamžik naučíte, má čerstvý křen. Obsahuje totiž velké množství vitamínu C, je zdrojem draslíku a vitamínů z řady B. Také vám dodá železo, vápník, hořčík a fosfor. Jeho účinky využijete pro očistu těla, k urychlení metabolismu a odstranění únavy.

Recept na spalovač tuků

Co budete potřebovat?

  • 125 gramů křenu,
  • 3 citrony
  • a 3 lžíce medu.

Postup přípravy receptu:

  1. Nastrouhejte křen a vymačkejte z něj šťávu.
  2. Vymačkejte šťávu z citronů.
  3. Obě získané šťávy smíchejte dohromady.
  4. Přidejte med a důkladně promíchejte.
  5. Nalijte do sklenice.

Aplikace a dávkování:

Užívejte jednu čajovou lžičku dvakrát denně před jídlem. Sirup užívejte 3 týdny, pak si udělejte 5 dní přestávku a můžete pokračovat.

Strouhaný křen s plaveckými brýlemi jakožto ochrannou pomůckou proti slzení iZdroj fotografie: Pixabay

Pouze polovina úspěchu

Spalovač tuku je úžasný nástroj pro každého, kdo chce hubnout. Abyste dosáhli úspěchu, jste jen v polovině cesty. Tělo musíte podpořit zdravou výživou a cvičením. Bez vaší aktivity to skutečně nepůjde. Odměnou vám ale bude vysněná postava. To za trochu námahy stojí, nemyslíte?

Jaký druh pohybu zvolit?

Vyberte si sport nebo cvičení, které vás bude bavit a budete ho dělat s chutí. Pro rychlé hubnutí stačí svižná chůze. Procházky jsou příjemné a zlepšují kromě figury také psychickou pohodu. Můžete vyzkoušet plán chůze, který vám pomůže zbavit se nadbytečných kil, zatímco budete metabolismus podporovat i zevnitř zdravou stravou a křenovým spalovačem tuků. Tyto dvě strany jedné mince vám zvyšují šanci na úspěch. Co vám úspěch zajistí, to je vaše úsilí a vytrvalost. Směle do toho.

Která potravina pro vás představuje během hubnutí nejlepšího přítele?

Zdroj: Zdravě
Diskuze Vstoupit do diskuze
132 lidí právě čte
Autor článku

Dita Polívková

Zobrazit další články