Zbavte se tuku na břiše pomocí japonské metody - JakZdravě.cz

Zbavte se tuku na břiše pomocí japonské metody

Japonci jsou mistři v mnoha odvětvích. Dělají nejlepší sushi, auta, ale také dokáží rychle a efektivně zhubnout přebytečná kila.
i Zdroj obrázku: Pixabay.com

Nedávno použil japonský herec Miki Ryosuke zajímavou metodu, která mu pomohla trochu zhubnout 13 kg a 12 cm v pase. Tento výsledek se stal vedlejším účinkem cvičení předepsaného jeho lékaři pro bolesti zad. Kromě toho provedení tohoto cvičení trvá pouhé 2 minuty denně!

Této metodě se přezdívá dieta s hlubokým dýcháním.

Technika cvičení

Zaujměte rovnou pozici, u které budete mít rovná záda. Udělejte třísekundový nádech a pak – silný a dlouhý výdech po dobu sedmi sekund. 

Většina evropských lékařů podporuje využití dýchání pro okysličení a vysvětluje svou práci následujícími výroky: Když kyslík, který dýcháme, dosáhne tukových buněk, rozloží je na složky (uhlík a voda). Čím více kyslíku naše tělo spotřebuje, tím více tuku spálíme.

Cvičte každý den po dobu 2-10 minut. Postavte se a tlačte jednu nohu dopředu a druhou dozadu. Nyní dejte ruce podél těla a přeneste váhu na zadní nohu. Začněte pomalu vdechovat 3 sekundy a zvedněte ruce nad hlavu. Poté vydechněte vší silou po dobu 7 sekund a napněte všechny svaly v těle.

iZdroj obrázku: Pixabay.com
Tato pozice připomíná jógové cviky

Navíc odborníci zjistili, že tato technika posiluje svaly v těle a zlepšuje metabolismus.

140 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (79%) 95 hlasů
Nahlásit chybu
Soutěž pro naše čtenáře
Tento týden už po čtvrté v řadě budeme pravidelně losovat výherce letu bojovým letounem, zadejte e-mail a zúčastněte se.
Další slosování soutěže za:
Zadáním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů