Dejte sbohem povislým víčkám: Žádný zákrok není potřeba, postačí jediná surovina

Pokud vás trápí povislá oční víčka, nemusíte ihned podstupovat chirurgické operace. Velmi dobře vám pomůže tato účinná surovina.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Povislá oční víčka jsou nevzhledný problém, který trápí řadu žen. Nejčastěji k jejich vzniku přispívá stárnutí, tudíž jim lze jen stěží předcházet, ovšem na druhou stranu existují i účinné domácí prostředky, díky kterým je můžete poměrně snadno zmírnit. Stačí si dle lékařky Imashi Fernando připravit směs ze správných ingrediencí a tu následně aplikovat na postižené místo. Velmi dobré výsledky na sobě budete moci rozpoznat již po několika dnech. 

Kouzelná směs z bílků 

Známky stárnutí se zpočátku často projevují v oblasti očí a mohou nepěkně narušit váš celkový vzhled. Pokud se s nimi potýkáte i vy, nemusíte však podstupovat chirurgické operace ani užívat drahé komerční přípravky. Příznaky lze velmi snadno zmírnit pomocí obyčejných vaječných bílků, o kterých je známo, že regenerují pokožku a činí ji pružnější a lesklejší. Postačí vám navíc pouze jeden bílek a k němu tyčinka na čištění uší.

Vyklepnuté vejce se žloutkem a bílkem iZdroj fotografie: Pixabay
Vaječný bílek odstraní povislá víčka a dodá vám zpět krásný vzhled

Jakmile budete připraveni, vložte bílek do vhodné nádoby a trochu ho zamíchejte. Poté do něj ponořte tyčinku na čištění uší a přiložte ji na oční víčko (nejlépe očištěné a usušené). Nyní je čas vyčkat se zavřeným okem, dokud bílek zcela nezaschne. To trvá zpravidla okolo dvou minut a jistě to na sobě sami pocítíte. Na webu JakZdravě jsme také psali o dalších zajímavých přínosech vajíček pro lidské zdraví a jak si je můžete doma připravit. 

chloupky na bradě

Jak se bezbolestně rozloučit s nechtěnými chloupky na obličeji: Vaječný bílek i cukrová pasta mají trvalé účinky

Můžete ji použít i před nanesením make-upu 

Poté, co na víčkách pocítíte, že jsou bílky suché, otevřete oči a podívejte se do zrcadla. Bude vidět, jak se pokožka v této oblasti vyhladila a není tak povislá. Nakonec si opláchněte obličej vlažnou vodou a pokud chcete, naneste přípravky, které běžně používáte. Jak také uvádí server WebMD, metodu lze aplikovat i před nanesením make-upu a provádět byste ji měli každý den, dokud nebudete spokojeni se svými výsledky. 

Jak se směs z bílků osvědčila vám?

Diskuze Vstoupit do diskuze
149 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články