Během 6 měsíců zhubla neuvěřitelných 40 kilogramů. Stačilo si dát jednu skleničku denně

Díky tomuto nápoji můžete zhubnout přebytečná kila již během několika krátkých týdnů. Pro získání maximálního účinku ho pijte každý den.

hubnutí i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Přebytečná kila jsou nejen nevzhledný, ale také zdraví nebezpečný problém, který vás může dostat do mnoha problémů. Právě totiž tento faktor zvyšuje rizika onemocnění, jako je například cukrovka 2. typu, vysoký krevní tlak nebo také srdeční infarkt, na který každým rokem umírají miliony lidí po celém světě. Abyste však zhubli, nemusíte nutně dřív posilovně nebo si ubírat z jídelníčku. Skvěle vám totiž dokáže pomoci pravidelná konzumace účinného nápoje z několika zdraví prospěšných ingrediencí, včetně zázvoru a citronu.

Zhubnout vám pomohou přírodní potraviny 

Pokud bojujete se svou váhou, pak je dobré se nejprve zaměřit na to, co jíte, a samozřejmě i pravidelnou fyzickou aktivitu. Nemusíte však nutně jíst pouze rýži s kuřecím masem nebo podobná „dietní“ jídla. Díky těm sice přebytečná kila shodíte, ale za cenu náročného odříkání a jakmile se začnete stravovat běžným stylem, velmi rychle půjdou zpátky nahoru. Toho se však můžete vyvarovat nastavením zdravého jídelníčku na míru přímo pro vás a konzumací správných přírodních prostředků, jako je podle server WebMD například citron. 

Mnoho potravin, které pochází z přirozených zdrojů, totiž často obsahuje prospěšné látky, a pokud je začnete konzumovat pravidelně, například ve formě lahodného nápoje, můžete díky nim shodit několik kil bez zbytečné námahy. Mezi ty nejúčinnější z nich se řadí zejména zázvor, který podporuje rychlost metabolismu, dodá vám energii na celý den, a jak uvádí Dr. Gustavo Gonzalez, tak i výrazně snižuje riziko srdečních onemocnění a pomáhá detoxikovat celý organismus od nahromaděných nečistot a těžkých kovů. 

4 případy, ve kterých vám pomůže voda s citronem – jedním z nich je hubnutí

Příprava nápoje pro snadné shazování kil 

Jakmile se tedy budete chtít pustit do hubnutí, stačí si nastavit správný jídelníček a začít pít tento nápoj z účinných přírodních léčiv. Pozitivní změny poznáte již během několika krátkých týdnů, ovšem maximálního účinku dosáhnete až po půl roce – poté, co se však postavíte na váhu, nebudete věřit svým vlastním očím a je pravděpodobné, že se budete cítit mnohem zdravěji. K přípravě budete potřebovat následující ingredience: 

  • 1/2 citronu
  • čerstvý a nakrájený zázvor
  • horkou vodu
  • 1/2 čajové lžičky bílého pepře
zázvor na stole iZdroj fotografie: Unsplash
Zázvor vám pomůže zhubnout a posílí vaši imunitu

Příprava je velmi jednoduchá. Všechny ingredience stačí přidat do láhve a následně je zalít horkou vodou (ne ovšem vařící, protože v takovém případě by zejména citron mohl ztratit své účinky. Hotovou směs pak rozdělte na tři části a pijte ráno, odpoledne a večer – pokud by na vás byla příliš silná, můžete ještě přidat med. Tímto způsobem postupujte po dobu několika měsíců a již brzy uvidíte, jak se vaše tělo proměňuje do nové formy. Je ovšem dobré se před zahájením očistné kúry poradit se svým praktickým lékařem.

Pokud chcete získat maximální účinek, rozhodně nezanedbávejte cvičení, které vám pomůže zbavit se přebytečných kil ještě rychleji. Můžete například začít chodit pravidelně na procházky do přírody, což je mimo jiné skvělý způsob, jak si pročistit hlavu a nadýchat se čerstvého vzduchu. Na webu JakZdravě jsme také psali o nápoji, který z vás již po pár locích vyžene veškeré střevní parazity a nahromaděné toxiny

Jak se tento nápoj osvědčil vám?

Diskuze Vstoupit do diskuze
94 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články