Zázračná semínka jako geniální řešení kloubních problémů, revma a artritidy. Bolest se vypaří jako pára nad hrncem

Tato malá semínka mají velkou sílu. Jsou lety prověřená v účinném boji s bolestmi a otoky kloubů, které často doprovázejí různá onemocnění.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Revmatoidní artritida je autoimunitní onemocnění, které bohužel nelze vyléčit, a její příznaky bývají většinou velmi oslabující. Silná bolest, která tuto nemoc doprovází, dělá i z jednoduchého úkolu náročnou věc. Některé léky vám sice mohou pomoci se s touto nemocí vypořádat, ale obyčejná hořčičná semínka dokážou v tomto případě zázraky.

Jak semínka pomáhají

Jestli je to i váš případ a zpozorovali jste na sobě příznaky svědčící o revmatoidní artritidě, určitě hořčičná semínka vyzkoušejte. Obsahují totiž vysoké množství selenu a hořčíku, a ta působí jako silná protizánětlivá činidla, která z těla odplavují škodlivé toxiny. Teplo, které hořčičná semínka produkují, způsobuje při aplikaci na postiženou oblast zvýšení teploty. A právě to pomáhá vašim kloubům uvolnit se, a tím také zmírnit bolest.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Existují dva způsoby, jak semínka použít

Jak už jsme uvedli, hořčičná semínka pomáhají dostat toxiny z těla, a tak pomohou při různých potížích. Nejúčinnějším vyzkoušeným způsobem, jak hořčičná semínka použít, je vytvořit malý svazek těchto semínek a přidat si je do teplé koupele. Vy se pak můžete jen namočit do vany, relaxovat a nechat semínka odvést svoji práci.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Udělejte si ze semínek pastu

Druhý způsob je použití semínek v podobě pasty. Tu si vytvoříte tak, že k semínkům přidáte pár kapek vody. Tuto pastu naneste na postižené místo a nechte působit 20 minut. Postup provádějte alespoň dvakrát denně, dokud nepocítíte zlepšení.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Vyrobte si hořčičný polštářek

Hořčičný polštářek si vyrobíte tak, že vezmete obyčejný povlak od malého polštářku, který si prošijete tak, aby vám vzniklo několik „tunýlků“. Dovnitř nasypete hořčičná semínka a dáte si polštářek na bolavá místa. Nezačne to ale fungovat hned, polštářek se prvně musí nahřát aspoň na teplotu vašeho těla.

Zdroj: Thehealthsite

Diskuze Vstoupit do diskuze
122 lidí právě čte
Zobrazit další články