Domácí tukožrout: Při pravidelné konzumaci spálí až 10 kilogramů za měsíc

Pro hubnutí je nezbytná správná úprava stravy a pohyb. Některé potraviny mají tu moc zrychlit metabolismus a podpořit odbourávání tuků, čímž zrychlí úbytek na váze.

Mladá žena v kuchyni držící citron i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Potřebujete pomocníka na hubnutí? Tato směs vám pomůže shodit až deset kilogramů za měsíc. Stačí ji jen podpořit fyzickou aktivitou a máte vyhráno. Navíc je tato směs stoprocentně přírodní, bez vedlejších účinků a s dalšími výhodami pro zdraví. Spolehněte se na sílu přírody a začněte účinně hubnout ještě dnes.

Přírodní nápoj z citronu a chia semínek

Hlavními přísadami nápoje pro hubnutí jsou chia semínka a citron. Kromě redukce váhy vám tato směs pomůže k rychlejšímu uzdravení při chřipkovém onemocnění, vhodná je také pro čištění těla od toxinů a zabrání hromadění dalšího tuku v těle. Všechny ingredience tohoto nápoje mají své vlastní zdravotní benefity, společně dokážou zázraky.

Recept na nápoj pro hubnutí

Co budete potřebovat?

  • citronovou šťávu
  • 1 lžíci chia semínek
  • 1 lžíci medu
  • 1 ½ sklenice vody

Postup přípravy receptu:

  1. Namočte chia semínka a nechte hodinu máčet. Vláknina by měla absorbovat vodu, takže ve výsledku budou semínka vypadat jako gelové kuličky.
  2. Všechny ingredience nyní vložte do mixéru a mixujte.
  3. Váš nápoj je hotov!
Mladá žena pije v posilovně z láhve. iZdroj fotografie: Freepik
Bez cvičení se vám zhubnout nepovede. Nápoj je pomůcka, nikoli zázračný všelék.

Aplikace a dávkování:

Tento nápoj je nejlepší pít každý den ráno. Váš metabolismus by se měl povzbudit, takže vám půjde redukování hmotnosti rychleji. Důležité je se k tomu hýbat, bez fyzické aktivity vám nepomůže ani svěcená voda. Jaký má být poměr stravy a pohybu jsme na JakZdravě již psali.

5 zdravých snídaní na spalování tuků: Tyto potraviny vám pomohou s hubnutím i denním výkonem

Citron a med jako pomocné složky nápoje

Citron, jak potvrzuje také WebMD, obsahuje hodně vitamínů (především vitamín C) a minerálů. Pomáhá s hubnutím a zároveň je bohatý na vlákninu. Med je při hubnutí lepší než klasický cukr. Web Healthline považuje med za přírodní cukr, který dodává energii a živiny, které vaše tělo potřebuje, aby mohlo normálně fungovat. Bude pro vás snazší vykonávat fyzickou aktivitu, než kdybyste se vyhýbali veškerým cukrům velkým obloukem. Vyzkoušet můžete i statická cvičení, která naše redakce doporučovala pro hubnutí.

Čím si pomáháte při cvičení ke snazšímu hubnutí vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
79 lidí právě čte
Autor článku

Dita Polívková

Zobrazit další články