Pro léčbu vysokého krevního tlaku a arytmie: Směs stará 6 000 let

Postačí pouze 2 ingredience a vaše tělo vám poděkuje. Recept ověřený časem pomůže s arytmií, vysokým krevním tlakem i depresemi či stresem.

i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Domácí či přírodní léčba často vychází právě z receptů, které užívalo již mnoho předešlých generací. Tento recept je starý více než 6 000 let, což bezpochyby dokládá jeho zaručené kvality. Obsahuje zinek, železo, vlákninu, hořčík, vápník, měď, řadu vitamínů a mnoho dalších. Vše nasvědčuje tomu, že nejúčinnější je tato kombinace pro odstranění arytmie, snížení vysokého krevního tlaku či cholesterolu. Ke všemu tělu dodá i potřebnou energii a sílu.

Vysoký krevní tlak

Za vysoký krevní tlak neboli hypertenzi jsou považovány opakovaně naměřené hodnoty vyšší než 140/90 mm Hg. Proto není třeba se obávat jednorázově naměřených vyšších hodnot, ještě se nemusí jednat o žádný problém. Avšak v České republice odhadem trpí vysokým krevním tlakem až 35 % populace starší 25 let. Problémem je, že lidé jsou často bez příznaků. Může se objevit bolest hlavy, ušní šelest, bušení srdce, krvácení z nosu, dušnost, bolest na hrudi či únava. Leckdy se na tento problém přijde až při závažných zdravotních komplikací (srdeční infarkt apod.).

Arytmie

Arytmie patří mezi nejčastější srdeční onemocnění. Konkrétně se jedná o poruchy srdečního rytmu. Ve většině případů se naštěstí jedná o nezávažný stav, kterého si postižený člověk ani nevšimne nebo si ho neuvědomuje. Ale vyskytují se i případy záchvatovitých nebo setrvalých poruch srdečního rytmu, které mohou nemocnému působit celou řadu obtíží. Ať už se jedná o rytmus rychlejší než normálně, nebo naopak o dlouhé pauzy v srdeční činnosti.

iZdroj fotografie: Freepik

Zázračný recept starší než 6 000 let

Kromě výše zmíněných zdravotních potíží může tento recept vyřešit problémy chronické únavy, ale také úzkosti, deprese i stres. Směs se pyšní řadou prvků, které prospívají zdraví i organismu, a ke všemu je také bohatá na antioxidanty, jež brání rozvoji mnoha závažných onemocnění včetně rakoviny. Pro léčbu vyššího krevního tlaku či arytmie je doporučována pravidelná konzumace, zatímco pro dodání síly postačí namátkové užití.

Ingredience

  • 300 gramů tahini (pasta ze sezamových semínek) a
  • 300 gramů přírodního medu.

Tahini je možné koupit v obchodě, nebo si ji vyrobit doma. Postačí vám 1 hrnek sezamových semínek a 2 lžíce sezamového, olivového či slunečnicového oleje. Vložte do mixéru a mixujte dohladka. A tahini je hotová. Případně je možné do mixéru přidat i hrst nasekaných mandlí, vlašských ořechů či pistácií dle chuti. V misce smíchejte tahini a med a dejte do ledničky na 1 měsíc. Užívejte maximálně 2 polévkové lžíce denně, jelikož se jedná o silnou nálož energie i vitamínů.

Jaký domácí lék pomáhá na vysoký tlak vám?

Zdroj: Zdravě
Diskuze Vstoupit do diskuze
130 lidí právě čte
Zobrazit další články